MÖBLER / Bord / Bord 4892539
nr 489 2539
Bord
mahogny, höjd: 70 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 oktober 2007
kl 16:22:35
8/10 16:09:03